• 1. ПП ДРОМ
    • 1. Илия Янков Илиев
    • 2. Александрина Асенова Владова
    • 3. Радослава Красимирова Николова
  • 2. ПП Движение за радикална промяна Българската пролет
    • 1. Николай Марков Василев
  • 3. Политическа партия Движение Напред България
    • 1. Венина Димитрова Цонкова
    • 2. Румен Василев Руйчев
  • 4. Нова Република – ДСБ, Съюз за Пловдив, Българска демократична общност
    • 1. Петър Владиславов Славов
    • 2. Мартин Петков Бойчев
    • 3. Иван Георгиев Лапчев
    • 4. Румен Стефанов Димитров
    • 5. Перуника Маринова Христова
    • 6. Генка Йорданова Йорданова
    • 7. Димитър Здравков Чорбаджиев
    • 8. Николай Стефанов Петков
    • 9. Елия Живкова Желязкова
    • 10. Сашко Начев Стоянов
    • 11. Самуил Искренов Вехов
    • 12. Велин Стефанов Кръстев
  • 5. КОАЛИЦИЯ НА НЕДОВОЛНИТЕ (БСД – Евролевица, Българска Социалдемократическа партия, Християн-Социален Съюз)
    • 1. Дончо Неделчев Дончев
    • 2. Господин Стоилов Попов
    • 3. Александър Чудомиров Тодоров
    • 4. Недка Дечева Кавръкова
    • 5. Антония Тенева Койчева
    • 6. Христо Руменов Станев
  • 6. ВОЛЯ
    • 1. Кръстина Николова Таскова
    • 2. Андон Димов Дончев
    • 3. Николай Наков Наков
    • 4. Деян Пенев Велев
    • 5. Красен Колев Матев
    • 6. Иван Йорданов Банчев
    • 7. Светлана Николова Кунчева
    • 8. Калоян Ванев Димитров
    • 9. Ирена Лъчезарова Георгиева
    • 10. Митко Василев Иванов
  • 7. ПП БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР - БДЦ
    • 1. Живко Петков Калъчев
  • 8. Коалиция АБВ – Движение 21
    • 1. Константин Василев Проданов
    • 2. Славянка Христова Христова
    • 3. Михни Люцканов Стоянов
    • 4. Мирена Владимирова Тонева
    • 5. Стоян Колев Стоянов
    • 6. Владислав Иванов Иванов
    • 7. Цвета Николова Иванова
    • 8. Живко Иванов Желязков
    • 9. Цанимир Тодоров Стефанов
    • 10. Мирослав Николаев Митев
    • 11. Деян Димитров Михнев
    • 12. Ивелина Иванова Димитрова
    • 13. Кольо Йорданов Михов
    • 14. Камен Данчев Йорданов
    • 15. Росица Минчева Михайлова
  • 9. Движение за права и свободи – ДПС
    • 1. Халил Реджепов Летифов
    • 2. Шендоан Ремзи Халит
    • 3. Щилиян Велинов Велинов
    • 4. Мехмед Неджми Зейнел
    • 5. Тунджай Рамадан Йозтюрк
    • 6. Айше Алиева Маневска
    • 7. Орхан Кемалов Асанов
    • 8. Ферид Рюстемов Бекиров
    • 9. Елифе Юсеинова Кискинова
    • 10. Гюнай Месут Бекир
    • 11. Ридван Байрям Иляз
    • 12. Гюлджан Мюмюнали Дурмуш
    • 13. Сунай Селимов Селимов
    • 14. Вахдет Асанов Мехмедов
    • 15. Милена Дружемирова Тисова
    • 16. Ерай Назиф Мехмед
    • 17. Иван Енев Костадинов
  • 10. БСП за БЪЛГАРИЯ
    • 1. Драгомир Велков Стойнев
    • 2. Георги Янчев Гьоков
    • 3. Спас Янев Панчев
    • 4. Иван Кръстев Кръстев
    • 5. Иван Стоянов Върляков
    • 6. Даниела Иванова Драгийска
    • 7. Васил Стефанов Самарски
    • 8. Пламен Станимиров Караджов
    • 9. Иван Христов Чолаков
    • 10. Донка Димова Симеонова
    • 11. Стефан Петров Шишков
    • 12. Стилиян Никифоров Аврамов
    • 13. Моника Божидарова Динева
    • 14. Диана Сивенова Михалева
    • 15. Златина Димова Иванова
    • 16. Борис Стефанов Боричев
    • 17. Петър Филипов Влахов
    • 18. Камен Ивов Мартинов
    • 19. Мариус Иванов Кирков
    • 20. Спас Ангелов Момов
    • 21. Теодора Ганчева Иванова
  • 11. ПП ГЕРБ
    • 1. Емил Маринов Христов
    • 2. Борис Петков Кърчев
    • 3. Маноил Минчев Манев
    • 4. Радостин Радославов Танев
    • 5. Йоана Георгиева Йончева - Фильова
    • 6. Иван Станчев Станчев
    • 7. Димитър Желязков Димитров
    • 8. Росица Тенева Копривчина
    • 9. Николай Валериев Николов
    • 10. Деляна Добромирова Николова
    • 11. Заличен
    • 12. Пламен Тенев Русев
    • 13. Нели Иванова Калнева - Митева
    • 14. Бояна Тихомирова Танева
    • 15. Катерина Иванова Иванова
    • 16. Димо Колев Димитров
    • 17. Мирослав Пламенов Чобанов
    • 18. Петър Манов Манов
    • 19. Петя Кръстева Чакърова
    • 20. Иван Симеонов Монев
    • 21. Анелия Асенова Асенова
    • 22. Милен Динков Димитров
  • 12. партия на ЗЕЛЕНИТЕ
    • 1. Владимир Димитров Николов
    • 2. Минчо Иванов Ковачев
    • 3. Милена Кирова Иванова
  • 13. Обединение ДОСТ
    • 1. Иса Емин Бесоолу
    • 2. Мариана Василева Георгиева-Бенчева
    • 3. Сунай Реджеп Хаджъ
    • 4. Севим Хаккъ Юмерова
    • 5. Алиосман Басри Мурат
    • 6. Идает Юсеин Манафова
    • 7. Мехмед Назифов Кехайов
    • 8. Седат Сабри Изет
    • 9. Йоско Асенов Черкезов
    • 10. Илия Стефанов Ангелов
    • 11. Иван Дечев Стоянов
    • 12. Съби Стефанов Ангелов
  • 14. ПП Възраждане
    • 1. Пламен Панайотов Пасков
    • 2. Пламена Христова Ангелова
    • 3. Тихомир Калинов Калинов
  • 16. КП ДВИЖЕНИЕ ДА БЪЛГАРИЯ (Зелените, ДЕОС)
    • 1. Станислав Боянов Тодоров
    • 2. Атанас Владиславов Славов
    • 3. Заличен
    • 4. Стефан Ивов Стефанов
    • 5. Димитър Антонов Калдамуков
    • 6. Ивайло Тончев Тончев
    • 7. Младен Димитров Диков
    • 8. Лора Огнянова Георгиева-Матеева
    • 9. Антонина Минчева Душева
    • 10. Александър Евгениев Сандев
    • 11. Николай Сотиров Колев
  • 17. ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
    • 1. Маргарита Николаева Николова
    • 2. Антон Димов Андонов
    • 3. Гергана Величкова Микова
    • 4. Михаил Петров Михайлов
    • 5. Георги Янев Стойков
    • 6. Пламен Енчев Енев
    • 7. Иван Стоилов Къндров
    • 8. Красимир Симеонов Червилов
    • 9. Ива Веселинова Моллова
    • 10. Галин Динков Добрев
    • 11. Николай Величков Марков
  • 18. КОЙ – Българската левица и Зелена партия
    • 1. Стамен Нинов Стаменов
    • 2. Бойчо Кирилов Теофилов
    • 3. Милен Василев Събев
  • 19. ПП НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ
    • 1. Живко Делчев Делчев
    • 2. Детелина Иванова Делчева
    • 3. Стоил Петров Кайряков
    • 4. Калоян Денков Господинов
  • 20. БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ
    • 1. Ваня Христова Перпелиева
    • 2. Елена Боримирова Караславова
    • 3. Петко Илиев Маринов
    • 4. Светозар Маринов Иванов
    • 5. Милен Стоянов Киранчев
  • 21. РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК – ГЛАС НАРОДЕН
    • 1. Димитър Танев Танев
    • 2. Стоян Василев Абаджиев
    • 3. Александър Тодоров Христов
    • 4. Георги Павлов Димитров
    • 5. Христо Иванов Донев
    • 6. Цветослав Иванов Стоянов
    • 7. Любомира Петрова Касабова
    • 8. Иван Ганев Ганев
    • 9. Желязко Бонев Богданов
    • 10. Мирослав Георгиев Стефанов
    • 11. Ивелина Наскова Кедикова
    • 12. Иван Дойчев Вълчев
    • 13. Станимир Георгиев Радев
    • 14. Стоян Митев Методиев
    • 15. Кольо Господинов Колев
    • 16. Владимир Валентинов Василев
    • 17. Катя Недева Василева
    • 18. Орлина Крумова Димитрова
    • 19. Илияна Желязкова Ангелова
    • 20. Светлозар Иванов Радев
    • 21. Красимир Бойчев Койчев
    • 22. Мирела Красимирова Генова
  • 22. Инициативен комитет
    • 1. Иван Стоянов Матев

Календар

Решения

  • № 159-НС / 23.03.2017

    относно: Регистриране на застъпници на кандидатска листа на Коалиция АБВ – Движение 21 в изборите за народни представители на 26.03.2017 г. за област Стара Загора.

  • № 158-НС / 23.03.2017

    относно: Регистриране на застъпници на кандидатска листа на КП ДА БЪЛГАРИЯ (Зелените, ДЕОС) в изборите за народни представители на 26.03.2017 г. за област Стара Загора.

  • № 157-НС / 23.03.2017

    относно: Регистриране на заместващи застъпници на кандидатска листа на КП „БСП за България“ в изборите за народни представители на 26.03.2017 г. за област Стара Загора.

всички решения